Головна » 2012 » Грудень » 15 » Native Instruments — Vintage compressors

23:31
Native Instruments — Vintage compressors
Native Instruments Vintage compressors — понад точне емуляція трьох найбільш відомих і використовуваних компресорів в світі студійного обладнання. VC 76, VC 2A і VC 160 — володіють винятковим сучасним дизайном, а також дуже прості у своєму використанні. В компресорах є функції паралельної і Sidechaining компресії — це можна сказати покращене відміну від справжніх компресорів.

Ці три компресора відрізняються між собою унікальним характером і мають конкретні переваги друг над іншому.

VC 76 — «робоча конячка». VC 76 відтворює студійну легенду, додаючи присутність і енергійність. Цей популярний компресор (піковий лімітер) заснований на FET технології FET технологія відноситься до спеціального роду транзисторів — «польові» транзистори. Ці транзистори імітують поведінку лампового обладнання, славляться своєю супер — швидкою атакою, а також унікальними комбінаціями атаки, релізу, коліна, співвідношення параметрів — «no-button mode». Ця комбінація створює остаточний, злегка перевантажений звук. За допомогою функції «no-button mode» компресор може працювати без стиснення, але додавати свій фірмовий звук. Плагін дуже інтуїтивний, мгновенен у використанні і автономний. Плагін випускається у співпраці з Softube, пропонуючи безліч додаткових функцій, яких навіть немає в оригіналі. Все це для творчих ідей методів стиснення. В компресорі VC 76 є функція паралельної компресії.
VC 76 компресор більшою мірою використовується для ударних. Але також чудово обробляє вокал.

VC 2A — емуляція легендарного інструменту для студії. VC 2A — оптико-електронний ламповий компресор (є функція лімітера). Компресор працює дуже гладко. Працює гладко і видає «шовковий» звук. Атака компресора визначається автоматично у відповідь на вхідний сигнал. Випускається у співпраці з Softube. За допомогою функції сайдчейн компресії можна не компресувати певний частотний діапазон (наприклад, низькі важливі частоти у бочки). У цьому электрооптическом компресорі є лампа і світлодіод. Фотоелемент стежить за лампою і регулює рівень підсилення. Відносно низька чутливість фотоелемента в результаті навмисної затримки, зачіпає час атаки і відновлення.
Використовуйте VC 2A для вирівнювання вокалу — м’яко згладжує піки. За допомогою цього компресора звук стане більш гладкий і придбає тонкий забарвлення класичного аналогового звуку компресора.
Дуже хороший при роботі з басом, і на відміну від багатьох інших компресорів не спотворює звук.

VC 160 більшою мірою використовується для ударних інструментів. Навіть самий нудний малий барабан зробить більш живим і пробивним. VC 160 забезпечує додаткову атаку, дуже добре підходить для хіп-хопу і ретро стилів, і досить універсальний щоб зробити цікаві результати для широкого спектру продукції.
VC 160 заснований на одному з найвідоміших у музичній індустрії VCA компресорі. Діапазон регулювання порогу ступеня стиснення від 1:1 до нескінченності. Дуже інтуїтивний і зрозумілий у використанні. VC 160 дуже добре працює в критичних ситуаціях, коли жорстке стиск не потрібно.

VC 76 — Завантажити

VC 2A — Завантажити

VC 160 — Завантажити