Головна » 2012 » Березень » 8 » TriTone Digital VST plugins

14:34
TriTone Digital VST plugins

Набір плагінів спеціалізуються на зміну характеру звуку. Не один віртуальний еквалайзер або компресор на сьогоднішній момент не зможе дати вашого треку те що зможуть дати ці чудові плагіни.

ClassicTone-56 – це кращий графічний еквалайзер. Такого роду еквалайзери використовуються в микшерах і підсилювачах. Цінується у всьому світі за високу якість.

Valvetone v1.44 – класика еквалайзерів, але цінується своєю унікальністю.

HydraTone – параметричний еквалайзер створений для мікшування. Багатофункціональний, має можливість обирати індивідуальні алгоритми обробки сигналу, модулируя при цьому професійні аналогові еквалайзери з усього світу. Унікальні фільтри розширення, обертання сигналу, частотна корекція а також корисний ефект Fire який робить звук м’яким і ламповим. Це новація в світі еквалізації, так як дозволяє обробляти мікс аналоговим еквалайзером в цифровій якості.

AngelTone – це мастеринговый еквалайзер. Є п’ять смуг, в кожній з яких є селектор алгоритму, регулятори рівня і частоти.

Color Tone Pro – незвичайний плагін, у більшості призначений для вокалу. Використовує імпульси найвідомішого аналогового обладнання, починаючи від американського компресора LA2, закінчуючи британським Niva. З допомогою нього ви пофарбувати і збагатите теплом вокал так як це не зробить жоден плагін.

PulTone-Fl – найчистіші фільтри, створені для того що б розділити ваші треки в нові унікальні форми.

Правило по установці:

  • Инсталируем pluggoruntime361 в Program files/Steinberg/VstPlugins (З’явиться папка Pluggo Runtime)
  • Инсталлируем плагіни в папку Pluggo Runtime(обов’язково).
  • Відкриваємо Cubase ,insert plugins enter key.

Завантажити з DepositFiles.com (64.31 Mb)