Головна » 2011 » Листопад » 18 » Домашня студія звукозапису своїми руками

13:56
Домашня студія звукозапису своїми руками

У цій статті я хотів розповісти про те, як можна зібрати досить не дорогий домашню студію звукозапису. Як я сподіваюся ви розумієте, супер студію в домашніх умовах зібрати важко, але гарну по якості і відносно не дорогу по грошах зібрати реально. Для початку розповім, яке повинно бути приміщення під студію.

У студії звукозапису дуже важливу роль відіграє звукоізоляція. На професійних і дуже дорогих студіях це складний технологічний процес. На таких студіях все починається ще з будівництва самого приміщення під студію. Споруда спеціального фундаменту, унікальна кладка стін, вентиляція, вікна та двері з посиленою звукоізоляцією і так далі. У нашій студії все буде набагато простіше.

Відразу попереджаю, якщо ви живете в квартирі, то сусідам не пощастило. Якщо ж ви живете в своєму будинку або збираєтеся робити студію, наприклад, в гаражі це істотно полегшує ситуацію. Насамперед потрібно звернути увагу на вікна та двері. Якщо вікон немає, то це чудово, але якщо вони все-таки є їх треба завісити щільним матеріалом бажано в два шари, щоб між шарами був проміжок в пару сантиметрів. Двері бажано, що б були подвійні без пошкоджень і щільно закриваються. На підлогу по всьому периметру приміщення раджу покласти ущільнений ворсистий килим. Стіни в приміщенні також повинні бути звукопоглинаючими. Для цього на несучу цегляну або бетонну стіну прикручують (краще дерев’яні) рейки. Після на рейки потрібно прикрутити листи гіпсокартону. Для більш менш ідеального варіанту зверху гіпсокартону прикручують ще рейки і на них кладуть на рідкі цвяхи пінопласт. У порожній простір між стіною і гіпсокартоном можна насипати крихти з пінопласту тільки не щільно. Стеля в вашої майбутньої студії звукозапису необхідно ізолювати навісними панелями «амстронг». Усі щілини та нещільності нужнозагерметизировать спеціальним нетверднучим акустичним герметиком. У студії можна поставити м’які меблі, наприклад диван, такі речі теж непогано поглинають звук.

Я нагадаю, що всі ці роботи за подготавливанию приміщення під звукозаписывающию студію я намагався описати майже в ідеалі. Головне пам’ятати, що ми будуємо бюджетну домашню студію звукозапису!

Звичайно це все, що я розповів мало у нас із вами багато роботи.